Atsiliepimai

Skaitytojų mintys ir laiškai “Facebook“:

Knyga yra išties nuostabi, ji privertė mane po gan ilgo laiko vėl pradėti skaičiuoti minutes, kada galėsiu toliau sekti knygoje sukurtą atskirą visatą.

2013-08-16

Pagaliau prisėdau parašyti savo įspūdžius apie „Laikrodininką“. Ilgokai neprisėdau atsiversti knygos, nes atrodė, jog negaliu skaityti prabėgomis. Tokiai knygai reikia skirti visas mintis ir visą laiką. Dabar galiu drąsiai pasakyti – šita knyga verta premijos! Esu tikra, kad jau pavergei visų skaitytojų širdis ir sujaukei protus. Įspūdingo emocijų pliūpsnio knyga! Daugybė persipynusių išgyvenimų, laimės, liūdesio, nerimo ir laukimo akimirkų. Iš tiesų kai kuriuos dalykus pavyko nuspėti, tačiau tas laikrodininko ir …..  susitikimas pribloškė. Ašaros pačios riedėjo upeliais, o ir Karimo labai gaila. Tavo žemiškas rašymo stilius dar labiau pritraukia, o taktiškai sudėliotos mintys, matyt, kiekvienam iš mūsų priverčia atsiminimus pakilti lyg feniksus ir dar kartą pergyventi asmeninės meilės istoriją. Iš tiesų, sudėliojusi emocijas ir visus jausmus, kilusius perskaičius „Laikrodininką“, supratau, jog meilė – lygiai kaip ir tikėjimas Kalėdų seneliu. Daugumai tas jausmas bėgant metams išnyksta, ir tik kai kuriems pavyksta tą tikrąją dvasią,neužgožtą rutinos ir kasdienių rūpesčių, džiaugsmų, profesinių laimėjimų ir darbų išsaugoti. Tik jie net ir po daugelio metų sugeba atpažinti Kalėdas ir gyventi mylėdami. Deja, matyt didžioji dauguma mūsų pasileidžia pasroviui… Net ir po keleto metų nebesugebam išgirsti Kalėdų varpo skambesio ar Meilės laiškų rimo… Noriu padėkoti – už puikius išgyvenimus ir subtilų priminimą, jog tikrųjų vertybių turime laikytis įsikibę! Džiaugiuosi ir dar kartą Ačiū už nuostabią knygą!

2013-08-12

Labai patiko Jūsų knyga. Tiesiog likau sužavėta. Tam tikra prasme sukrėsta. Manau, kiekvienas save rastų šiame romane. Atpažintų. Buvo momentai, tarsi apie save skaityčiau. Nesiplėsiu į komentarus. Noriu padėkoti už tai, kad naktis liko bemiegė, kad pabudau kitokia… Ačiū jums. Kitos knygos tiek ilgai nerašykit.

2013-06-04

Komentuoti

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s